НБУ оштрафував А-Банк на понад 250 тис грн: що порушив

До А-Банку застосовані заходи впливу за порушення вимог законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг.
НБУ оштрафував А-Банк на понад 250 тис грн: що порушив
Національний банк України / depositphotos.com

Національний банк України виявив факти порушення вимог законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг із боку АТ "Акцент-Банк" (А-Банк) та застосував до фінустанови штрафні санкції. Про це повідомила пресслужба регулятора.

Читайте також:

Так, зазначений банк не надавав інформацію споживачам до укладення договорів про споживчий кредит у вигляді паспорта споживчого кредиту в письмовій формі відповідно до вимог Закону України "Про споживче кредитування" та не дотримувався встановлених Законами України "Про споживче кредитування" та "Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг" вимог до договору про споживчий кредит.

"У зв'язку з цим Національний банк застосував до АТ "А-Банк" заходи впливу у вигляді штрафів за порушення вимог щодо надання паспорта споживчого кредиту до укладення договору та недотримання вимог до договору про споживчий кредит у загальному розмірі 258,4 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що Національний банк України застосував до одного із системно важливих банків - АТ "Кредобанк" - захід впливу у вигляді накладення штрафу за несвоєчасне подання звітності з питань діяльності на платіжному ринку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK