ДОТ відреагував на публікацію ЗМІ про недопостачання пончо для армії: що повідомив

Фінансовий ресурс, що вивільнився, був спрямований на закупівлю бронежилетів.
ДОТ відреагував на публікацію ЗМІ про недопостачання пончо для армії: що повідомив
До ТОВ “ФАРМІНКО НОРД" було застосовано штрафні санкції на загальну суму 86 508 088 грн / Колаж: dengi.ua

Державний оператор тилу (ДОТ) повідомив свою позицію щодо публікації на Цензор.Нет з питання двох виробників речового майна для ЗСУ, а саме ТОВ «Укрспецтекстиль» та ТОВ «ФАРМІНКО НОРД», які були законтрактовані на постачання пончо та зимових курток.

Про це повідомляє прес-служба ДОТ.

Читайте також:

Підприємство Міноборони відзначило, що припинило співпрацю з цими фірмами, наклавши на них санкції, і озвучило кілька важливих тез:

  1. Обсяг контрактів ТОВ "ФАРМІНКО НОРД" складає 2,06% від загального законтрактованого обсягу речового майна. Ситуація з постачальником є прикрою, але не поширеною. Слід зазначити, що через велику частку термінової потреби і завантаженості виробництв, постачальники, незалежно від місця перебування виробництв, мають проблеми з своєчасною здаванням замовлень.
  2. Командування сил логістики підтвердило, що обидві законтрактовані позиції не є критичними, бо є запаси. Тому фінансовий ресурс, що вивільнився, був спрямований на закупівлю бронежилетів.
  3. Авансові платежі за жодним із згаданих контрактів не виконувались. Терміни постачання продукції постачальнику не пролонгувалися.
  4. У зв'язку з порушенням ТОВ “ФАРМІНКО НОРД договірних зобов'язань за своєчасністю та повнотою поставки за договорами було застосовано штрафні санкції на загальну суму 86 508 088, 55 грн станом на 21.11.2024. Наразі триває претензійна робота щодо нарахування штрафних санкцій.
  5. До ТОВ «Укрспецтекстиль» вже застосовано оперативно-господарські санкції у вигляді заборони брати участь у наших закупівлях протягом 1 календарного року. ТОВ "ФАРМІНКО НОРД" має можливість поставити товар до 30.11.2024.
  6. Наразі ДОТ застосовує у тендерній документації вимогу про те, що товар, який поставлятиметься за договором, має бути вітчизняного виробництва. Після прийняття Кабінетом Міністрів Постанови про встановлення вимог до локалізації товарів ці вимоги будуть враховані у закупівлях ДОТ додатково.

«І останнє, найголовніше. До всіх постачальників застосовується однакова процедура. Якщо вони не підтверджують свою здатність, договір із такими контрагентами розривається», - наголосили у ДОТ.

Раніше ми писали про те, що «Державний оператор тилу» Міноборони продовжує приховувати дані у «Прозорро». Так минулого тижня він провів дві закупівлі послуг харчування для ЗСУ у Донецькій області за 900 млн грн та Сумській за 387 млн грн, не вказавши переможців тендеру та ціни на продукти.



x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK