На Дніпропетровщині затримали заступника командира однієї з військових частин, що викрав прилади нічного бачення, вартість яких сягає майже 4 млн гривень. Про це повідомили в ДБР.
Було встановлено, що заступник командира, який відповідав за логістику в частині, вирішив привласнити дороговартісне обладнання. У підготовленій ним документації зазначалось, що 24 прилади нічного бачення втрачено в бойових умовах. Вартість обладнання сягає майже 4 млн гривень.
Насправді своїм підлеглим він наказав сховати майно в купі сміття на одному зі складів.
Під час обшуків за місцями дислокації військової частини, зокрема в її складських приміщеннях, та проживання фігуранта вилучені речові докази протиправної діяльності.
Йому повідомили про підозру. Фігуранту обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 7,7 млн гривень. Заступнику командира загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.
У межах досудового розслідування перевіряється причетність до злочину інших військових, зокрема командування частини. Також ініційовано проведення службового розслідування та інвентаризації військового майна в частині.
Раніше ми писали, що працівники ДБР повідомили про підозру командиру військової частини з Черкаської області. Він допустив безпідставне нарахування майже 6 мільйонів гривень доплат 91 військовослужбовцю, які не брали участь у бойових діях.