Кличко не будує укриттів але будує пішохідний міст на Оболоні, тому, що там - гарний парк

Кличко не будує укриттів але будує пішохідний міст на Оболоні, тому, що там - гарний парк
Мер Києва Віталій Кличко / t.me/vitaliy_klitschko

Київський міський голова Віталій Кличко будує міст на Оболоні через те, що там знаходиться гарний парк “Наталка” замість того, щоб будувати в столиці укриття. Про це йдеться у інтерв’ю, яке взяла у мера журналістка Соня Кошкіна.

Зокрема Кошкіна дорікнула Кличко за те, що той не будує для киян укриття, проте активно піариться на будівництві нового пішохідного мосту.

“Ми не будуємо укриття, але ми будуємо міст. Я знаю, що до нього особливе ставлення. Це пішохідний міст на Оболоні. Ніхто не говорить про те, що міст у парковій зоні – це погано. Очевидно, що це круто. Але ти розумієш, що коли така ситуація з укриттями, а міст мають завершити, згідно з анонсом, до кінця цього року – це якось… дисонансно виглядає”, - зазначила журналістка.

На що мер Києва відповів, що цей міст був запланований ще перед війною. І буквально за декілька тижнів до початку війни всі ці конструкції були перевезені в Дніпро.

“Його залишилося тільки зібрати, тобто він сам виготовлений. Хочу також наголосити, що один з кращих парків у місті Києві – парк «Наталка». Це найбільша рекреаційна зона, і ті люди, які приходять у цей парк, дивуються, наскільки гарний парк, наскільки все привабливо. На сьогодні дуже велике питання психологічної реабілітації людей. Можете собі уявити, що якщо зібрати весь час повітряних тривог, то пересічний киянин провів понад місяць в укриттях чи підвалах, під землею, у бомбосховищах. І ми бачимо дуже великі проблеми, що стосується психологічного стану багатьох людей. Рекреаційні зони потрібні, і в місті Києві їх багато”, - констатував Віталій Кличко.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK