Хочуть відібрати житло: росіяни в Маріуполі почали повну інвентаризацію будинків

Окупанти видали розпорядження про повну інвентаризацію багатоквартирних та приватних будинків.
Хочуть відібрати житло: росіяни в Маріуполі почали повну інвентаризацію будинків
Ілюстративне фото / t.me/mariupolrada

У тимчасово окупованому Маріуполі росіяни почали повну інвентаризацію будинків. Згодом загарбники планують відбирати житло в людей. Про це повідомили в Маріупольській міській раді.

Читайте також:

Так, окупанти видали розпорядження про повну інвентаризацію багатоквартирних та приватних будинків. 

"Формують робочі групи, які будуть ходити та виявляти власників. При їх відсутності заноситимуть будинок до відповідного списку", - йдеться в повідомленні.

У міськраді розповіли, що протягом року росіяни формували списки так званого "безхазяйного" житла. По суті це намагання "легалізувати", а фактично привласнити чуже майно, посилаючись на відсутність власників. 

Читайте також:

"Російські окупанти зруйнували наше місто, а тепер хочуть відібрати в людей, які рятувалися від обстрілів, те, що лишилося цілим. Для створення ілюзії законності вони хочуть посилатися на відсутність власників. Але всі їх плани не надовго та не мають юридичної сили. Маріуполь визволять, а з Україною туди повернеться законність та порядок", - прокоментував мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Раніше ми писали, що в тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники збираються знести будинок, де живуть люди.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK