Ціна на аукціоні Фонду держмайна рекордно злетіла у 220,5 разів: що за об'єкт продали

Вчора відбувся онлайн-аукціон із приватизації нерухомого майна
Ціна на аукціоні Фонду держмайна рекордно злетіла у 220,5 разів: що за об'єкт продали
ілюстративне фото / spfu.gov.ua

11 червня на онлайн-аукціоні в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» було приватизовано нерухомість у місті Канів Черкаської області. Висока конкуренція із 21 учасника забезпечили збільшення стартової ціни з 2041 гривні до переможної — 450 тис. гривень, що у 220,5 разів більше.

Про це повідомляє пресс-служба Фонду держмайна.

Читайте також:

У Фонді зазначили, що об'єктом приватизації було нежитлове приміщення загальною площею 34,2 м², яке знаходиться у діловому районі міста та має гарні перспективи перетворитися на офіс чи маленьке виробництво.

Повідомляється, що приміщення розташоване за адресою: Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Канів, вул. Енергетиків, 182, приміщення №55 та знаходиться на сьомому поверсі дев'ятиповерхового будинку. У приміщенні є електропостачання, водопостачання (холодна вода), водовідведення, газопостачання.

spfu.gov.ua

Раніше ми писали про те, що Фонд держмайна продав на онлайн-аукціоні з приватизації єдиний майновий комплекс ДП «Завод «Електроприлад» у Чернівцях за 20,18 млн грн, що майже вдвічі перевищило стартову ціну лота.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK