Мирний план: Зеленський розповів, про що домовилися США та Україна
безпека

Український та американський лідери провели спільну пресконференцію за результатами зустрічі в Мар-а-Лаго.
фото / t.me/V_Zelenskiy_official
фото / t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський розповів, про що вдалося домовитися під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Про це повідомляють Dengi.ua з посиланням на "Європейську правду".

Видання наводить слова українського президента під час спільної пресконференції з Дональдом Трампом після переговорів у резиденції Мар-а-Лаго у Флориді.

Читайте також:

Зокрема, Володимир Зеленський повідомив, що наразі узгоджено американські гарантії безпеки.

"20-пунктний план узгоджено на 90%, безпекові гарантії США - на 100%, загальні безпекові гарантії США та ЄС для України - майже узгоджені, при цьому військовий вимір (цих гарантій) узгоджено на 100%", - зазначив Зеленський.

Також, за його словами, є документи, робота над якими триває

"План процвітання України зараз фіналізується, і теж зараз ми обговорюємо послідовність дій", - заявив український президент.

Крім того, Володимир Зеленський наголосив, що вважає гарантії безпеки одним із ключових елементів домовленостей.

"Ми погодилися з тим, що гарантії безпеки будуть основою для досягнення тривалого миру", - повідомив він.

Також повідомляється, що обидва президенти заявили, що переговори триватимуть і далі.

"Ми домовилися, що команди зустрічатимуться найближчими тижнями, і президент Трамп погодився прийняти нас у січні, імовірно у Вашингтоні", - заявив Володимир Зеленський.

Як раніше повідомляли Dengi.ua, план із 20 пунктів щодо завершення війни в Україні готовий на 90%.

Водночас, як писали Dengi.ua, Україна запропонувала зробити на Донбасі вільну економічну зону.



Слідкуйте за нашими новинами та відео
  • YouTube
  • Facebook
  • Telegram
  • Google News

ТОП-Новини