Нова пошта запроваджує нові тарифи на доставку: Що зміниться з 23 травня

Відправлення документів у фірмовому конверті до відділення становитиме 45 грн.
Нова пошта запроваджує нові тарифи на доставку: Що зміниться з 23 травня
Иллюстративное фото / depositphotos.com

З понеділка, 23 травня 2022 року, Нова пошта змінює тарифи на доставку, а також запроваджує низку спрощень у тарифах та послугах для клієнтів для полегшення розрахунку вартості доставки. Про це повідомила пресслужба компанії.

Перша зміна полягає в тому, що знижується тариф на доставку посилок на 10 грн. Тепер послуга буде коштувати 50 грн.

Друга зміна - зменшення вагових градацій у тарифі на доставку по Україні. Замість 7 вагових категорій посилок вводять 3 тарифи за вагою: мала (до 2 кг) - 60 грн, середня (до 10 кг) - 80 грн, велика (до 30 кг) - 120 грн.

Читайте також:

До тарифу вже включено оцінну вартість для посилок до 500 грн, додатково вона не нараховуватиметься. Для відправок вартістю понад 500 грн оцінна вартість, як і раніше, буде вважатися як 0,5% від вартості відправлення. Вартість доплати за доставку посилок до села складатиме 20 грн.

Третя зміна - відправка документів у фірмовому конверті до відділення становитиме 45 грн.

Четверта зміна - при відправленні кількох посилок по одній експрес-накладній доставка кожної з них збільшиться на 10 грн. Посилання з максимальною вагою - за базовим тарифом по Україні, решта - за зниженим: до 2 кг - 20 грн, до 10 кг - 40 грн, до 30 кг - 80 грн.

П'ята зміна - спрощення тарифу доставки вантажів.

"Раніше клієнти платили за доставку вантажів понад 30 кг за базовим тарифом доставки по Україні та додатково за кожен кг понад 30 кг. Тепер клієнт платитиме тариф, який формується так: загальна вага вантажу (в кг) множиться на вартість 1 кг, яка залежить від зони доставки (дальності кінцевого населеного пункту)", - пояснили в компанії.

Читайте також:

Також Нова пошта скасовує розрахунок вартості доставки вантажів за параметрами або крайніми точками упаковки відправлення.

Тепер вартість за доставку нараховуватиметься лише з урахуванням фактичної та об'ємної ваги самого вантажу та, як і раніше, за оренду пакувальних матеріалів для перевезення вантажу (флет-бокс, палетний борт).

Шоста зміна - оновлення послуги зберігання палет, вантажів, шин та дисків. Збільшується кількість безоплатних днів зберігання для палет з 2 до 3 календарних днів, за винятком дня прибуття. Для вантажів, автошин та автодисків кількість днів зберігання скорочуватиметься з 7 до 3, не рахуючи дня прибуття.

Раніше ми писали, що Нова пошта запустила послугу для українців, які були змушені переїхати до інших регіонів країни через війну. Тепер вони можуть отримати свої виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН у поштових відділеннях.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK