Рада ратифікувала угоду про скасування мит та квот у торгівлі з Британією

Скасування ввізного мита й тарифних квот українським виробникам збільшить експорт української агропродукції.
Рада ратифікувала угоду про скасування мит та квот у торгівлі з Британією
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Верховна Рада ратифікувала Угоду про скасування ввізного мита й тарифних квот у двосторонній торгівлі між Україною та Великобританією, яка діятиме щонайменше протягом 12 місяців. Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Читайте також:

"Скасування ввізних мит і тарифних квот українським виробникам збільшить експорт української агропродукції, що традиційно поставляються до Великобританії. Насамперед йдеться про борошно, молочну продукцію, м'ясо птиці та напівфабрикати, томатну пасту, соки, цукор тощо", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві додали, що відкриття нових ринків сприятиме розвитку українського виробництва, зокрема товарів із високою доданою вартістю. Це дозволить збільшити надходження валютної виручки, яка буде спрямована на зміцнення вітчизняної економіки.

Раніше ми писали, що 24 травня Рада Європейського союзу прийняла постанову, що дозволяє тимчасову лібералізацію торгівлі та інші торгові поступки щодо певних українських товарів. Протягом одного року імпортне мито на весь український експорт до ЄС не стягуватиметься.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK