Податкова амністія в Україні: Рада продовжила процедуру добровільного декларування

Верховна Рада продовжила процедуру одноразового добровільного декларування.
Податкова амністія в Україні: Рада продовжила процедуру добровільного декларування
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Верховна Рада підтримала зміни до Податкового кодексу України, якими продовжується процедура одноразового добровільного декларування до 1 березня 2023 року. Про це повідомили в Міністерстві фінансів.

"Пролонгування процедури одноразового добровільного декларування дозволить ще більшій кількості громадян вивести на світло свої активи й надалі спокійно ними розпоряджатися", - зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.

Читайте також:

За даними ДПС, станом на липень із початку кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізосіб задекларовано 3,7 млрд гривень. Сума задекларованого до сплати збору становить 225,1 млн гривень.

При цьому з березня по травень під час дії воєнного стану громадяни задекларували активів на понад 1 млрд грн у рамках податкової амністії. Сума задекларованого до сплати одноразового збору становить 81 млн гривень.

Раніше ми писали, що в України з 1 вересня кожен українець має право подати одноразову добровільну декларацію, у якій можна вказати всі активи, які раніше приховувалися для ухилення від оподаткування.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK