Українців звільнили від податку на знищену нерухомість: запрацював закон

З 6 травня набув чинності закон щодо звільнення від сплати податку на нерухомість, яка була знищена або пошкоджена внаслідок агресії РФ.
Українців звільнили від податку на знищену нерухомість: запрацював закон
Ілюстративне фото / Getty Images

В Україні запрацював закон про звільнення від податку на знищену нерухомість. Про це повідомили в Мінреінтеграції.

"З 6 травня набув чинності підписаний Президентом Закон №3050-IX щодо звільнення від сплати податку на нерухоме майно, яке було знищене чи пошкоджене внаслідок агресії РФ", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Закон передбачає, що призупинення нарахування та сплати податку на знищену чи пошкоджену нерухомість (крім землі) починається з місяця, у якому нерухомість набула такого стану.

При цьому підтверджувальними документами є складені акти за результатами огляду такого об'єкта нерухомості органом державної влади чи органом місцевого самоврядування.

Читайте також:

У міністерстві додали, що також з 1 січня 2023 року податок не нараховується та не сплачується на нерухоме майно, яке розташоване на території активних бойових дій або тимчасової окупації (за період з першого числа місяця, у якому було визначено щодо відповідних територій дату початку активних бойових дій або тимчасової окупації, до останнього числа місяця, у якому завершено бойові дії або тимчасову окупацію на відповідній території).

Раніше ми писали, що Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що звільняє аграріїв та власників земельних ділянок від сплати податків за 2021 та 2022 роки.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK