Підприємства «клубу білого бізнесу» не зможуть бронювати співробітників без згоди уряду – нардеп

Парламентський комітет підтримав до другого читання законопроект №11084
Підприємства «клубу білого бізнесу» не зможуть бронювати співробітників без згоди уряду – нардеп
ілюстративне фото / armyinform.com.ua

Комітет Верховної Ради з питань фінансової, податкової та митної політики підтримав законопроект №11084 щодо «клубу білого бізнесу» до другого читання парламенту. За таке рішення проголосували 24 члени комітету, а одному утримався.

Про це повідомляє народний депутат Ярослав Железняк у своєму ТГ-каналі.

Читайте також:

За словами нардепа, законопроект значно доопрацьовано разом із бізнес-асоціаціями та експертами. Усі зауваження та рекомендації мають бути враховані. Крім того, депутати покращили норму щодо амортизації обладнання для бізнесу.

У той же час, з питанням надання відстрочки від мобілізації для 25% працівників підприємств, включених до списку клубу, не все так однозначно.

«З питання бронювання для «клубу білого бізнесу» включено лише рекомендацію (не обов'язок!!!) для КМУ внести зміни до своєї постанови щодо надання можливості бронювати такими підприємствами до 25% співробітників. Але ще раз – це рішення залишається на Уряді», – написав Ярослав Железняк.

Раніше ми писали про те, які переваги надаватимуться платникам податків, включеним до переліку «клубу білого бізнесу».ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK