Мінагрополітики: Україна веде переговори щодо створення організації країн-експортерів зерна

Члени організації могли б разом протидіяти недружнім заходам заборони імпорту.
Мінагрополітики: Україна веде переговори щодо створення організації країн-експортерів зерна
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Україна запропонувала створити організацію країн-експортерів зерна, куди ввійдуть основні світові експортери зернових. А саме США, Канада, Бразилія, Аргентина, Україна та ЄС. Про це говориться на сайті Міністерства агарної політики та продовольства.

"Ми хочемо, щоб основні світові експортери зернових - США, Канада, Бразилія, Аргентина, Україна, ЄС - об'єдналися для захисту власних інтересів на світовому ринку", - пояснив радник міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич.

Читайте також:

Він зазначив, що члени організації могли б разом протидіяти недружнім заходам заборони імпорту. Якби члену такої організації забороняли імпорт до певної країни, це вважалося б порушенням інтересів усіх.

Раніше ми писали, що міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та міністр сільського господарства та розвитку сільських районів Польщі Генрік Ковальчик підписали спільну заяву, яка зафіксувала результати переговорів сторін щодо спрощення експорту українських зернових.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK