Чи варто українцям запасатися цукром: Що кажуть експерти

Українцям не варто перейматися наявністю цукру, адже цього року в Україні його виробили достатньо.
Чи варто українцям запасатися цукром: Що кажуть експерти
Иллюстративное фото / depositphotos.com

У 2021 році з вирощеного цукрового буряку в Україні вдалося виробити 1,4 млн т цукру, що на 44% перевищує показник попереднього року. Про це розповіли в Українському клубі аграрного бізнесу (УКАБ).

"Виробленого цукру вистачить, щоб спокійно й навіть із запасом перекрити річну потребу України в цукрі. А з огляду на той фактор, що частина населення країни тимчасово виїхала за кордон, фонд споживання також зменшився, і відповідно перехідний залишок збільшується", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

В УКАБ додали, що вже закінчується посів цукрових буряків цього літа. Станом на 2 червня 2022 року засіяно 181 тис. га під цукровим буряком, що становить 80% посівних площ попереднього року. При цьому за чотири місяці в Україні розпочнеться новий сезон цукроваріння для забезпечення потреб громадян.

Наголошується, що на тлі війни в Україні спостерігається ажіотажний попит на базові продукти харчування.

Читайте також:

"Кожна сім'я намагається створити запас продукції не на один місяць, побоюючись нестачі продуктів харчування та можливого зростання цін. Зі свого боку підвищений попит може призвести до зростання цін", - пояснили експерти.

Раніше ми писали, що Індія вирішила обмежити продаж цукру на міжнародних ринках після заборони експорту пшениці. Країна є одним із найбільших у світі експортерів сільськогосподарської продукції.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK