Ціни на пшеницю в Україні знизилися на 1000 грн за місяць: Названа причина

Ключовим фактором тиску на ціни залишається помірний попит більшості борошномельних підприємств.
Ціни на пшеницю в Україні знизилися на 1000 грн за місяць: Названа причина
Иллюстративное фото / depositphotos.com

На українському ринку продовольчої пшениці протягом травня зберігалася тенденція поступового зниження цін попиту. Про це свідчать дані ІА "АПК-Інформ".

Читайте також:

"Ключовим фактором тиску на ціни залишається помірний попит більшості борошномельних підприємств. Вони переважно не відчували нестачі пропозицій зернової та закуповували лише невеликі обсяги за необхідності, оскільки змогли раніше сформувати достатні запаси сировини для переробки", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають аналітики, частина підприємств взагалі призупиняла закупівлю пшениці, маючи складнощі з реалізацією готової продукції (переважно висівок) і потребуючи звільнення складських приміщень для подальшої роботи. Активізація закупівель зерна трейдерами та значне подорожчання пального й відповідно логістики надавали деяку підтримку цінам.

Читайте також:

Ціни попиту борошномелів на пшеницю 2 та 3 класу знизилися на 700-1300 грн/т порівняно з показниками початку травня. Станом на 2 червня вони переважно фіксуються в діапазонах 5500-7000 та 5400-6900 грн/т СРТ відповідно й лише в поодиноких випадках у південному регіоні досягають рівнів 7300 грн/т та 7200 грн/т СРТ.

Раніше ми писали, що Україна запропонувала створити організацію країн-експортерів зерна, куди ввійдуть основні світові експортери зернових. А саме США, Канада, Бразилія, Аргентина, Україна та ЄС.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK