В Україні розпочалася масова реалізація вишні: Які ціни встановили

У поточному сезоні відпускні ціни на вишню можуть бути значно нижчими, ніж рік тому.
В Україні розпочалася масова реалізація вишні: Які ціни встановили
Ілюстративне фото / pixabay.com

Садівники в Україні розпочали масову реалізацію вишні, яка великим оптом на ринку пропонується до продажу по 15-35 грн/кг. Це в середньому на 40% дешевше порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомляють аналітики EastFruit.

"Садівники розпочали збиральну кампанію практично в ті ж терміни, що й роком раніше. При цьому нижчий рівень цін на вишню в поточному сезоні вони пояснюють досить низьким попитом і проблемами з каналами реалізації. Втрати врожаю даних кісточкових цього року значно нижчі, ніж у попередньому, що зі свого боку також сприяє нижчим відпускним цінам", - пояснили експерти.

Читайте також:

Зазначається, що в поточному сезоні відпускні ціни на вишню можуть бути значно нижчими, ніж рік тому, найперше через проблеми з каналами реалізації.

"На сьогодні садівники Харківської та Миколаївської областей через ведення бойових дій не мають можливості продавати свою продукцію за межами своїх областей. Також варто відзначити різке зростання цін на логістичні послуги, що робить перевезення даної продукції, що швидко псується, нерентабельною", - додали аналітики.

Раніше ми писали, що в Україні на поточному тижні розпочався сезон масової реалізації малини з місцевих господарств.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK