Огірки почали дорожчати: Названо причини зростання цін в Україні

На сьогодні огірок в Україні коштує в середньому в 6,7 разів дорожче, ніж наприкінці червня минулого року.
Огірки почали дорожчати: Названо причини зростання цін в Україні
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Несприятливі погодні умови провокують подорожчання тепличних огірків. Ціна на цю продукцію формується в межах 30-45 грн/кг, що в середньому на 33% дорожче, ніж тижнем раніше. Про це повідомили аналітики EastFruit.

Читайте також:

На думку експертів, причиною подорожчання огірка на українському ринку є значне зменшення пропозиції.

"У стаціонарних теплицях зараз проводяться зачистки напередодні підготовки до другої сівозміни, що спричинило значне скорочення зборів урожаю. Тим часом пропозиція огірка з літніх теплиць також помітно зменшилася, що обумовлено зниженням темпів збирання врожаю через погодні умови. Крім того, цього сезону багато комбінатів відмовилися вирощувати огірки другої сівозміни або скоротили площі під ними на користь томатів", - пояснили аналітики.

Читайте також:

Вони зазначили, що на сьогодні огірок в Україні коштує в середньому в 6,7 раза дорожче, ніж наприкінці червня минулого року.

Водночас ключові гравці ринку впевнені, що ситуація на ринку кардинально зміниться, як тільки настане сприятлива погода. Це призведе до різкого збільшення поставок огірка з літніх теплиць.

Раніше ми писали, що ціни на черешню в Україні стрімко знижуються. Садівники змушені пропонувати цю продукцію помітно дешевше, ніж за аналогічний період минулого року.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK