Україна повністю готова до експорту зерна: Зеленський розповів, коли може початися транспортування

Експорт зерна почнеться з відправлення кількох кораблів, які були завантажені, але не змогли вирушити в рейс через війну.
Україна повністю готова до експорту зерна: Зеленський розповів, коли може початися транспортування
Президент України Володимир Зеленський / president.gov.ua

Експорт українського зерна може стартувати вже найближчими днями. Україна чекає від представників ООН та Туреччини відповідні сигнали щодо початку транспортування. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Одеської області.

Читайте також:

Зазначається, що завантаження українського зерна для подальшого експорту відбулося в морському торговельному порту "Чорноморськ".

"Перший корабель завантажується з початку війни. Це турецьке судно. Це свідчить про те, що порт почав працювати", - сказав Зеленський.

За його словами, транспортування збіжжя почнеться з відправлення кількох кораблів, які були завантажені, але не змогли вирушити в рейс через війну.

Читайте також:

"Наша сторона повністю готова. Усі сигнали ми передали партнерам - ООН і Туреччині, і наші військові гарантують безпекову ситуацію. Міністр інфраструктури перебуває на прямому зв’язку з турецькою стороною та ООН, чекаємо від них сигналу, що можна починати", - зазначив президент.

Раніше ми писали, що Україна випустила прибережне попередження №136/22 від 26 липня 2022 року про відкриття коридорів у Чорному морі для проходження суден із зерном.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK