Ціни на цибулю знову змінилися: скільки потрібно заплатити за кілограм

Спроби українських виробників підвищити ціни на ріпчасту цибулю не мали успіху.
Ціни на цибулю знову змінилися: скільки потрібно заплатити за кілограм
Ілюстративне фото / EPA/UPG

Минулого тижня в Україні росли відпускні ціни на ріпчасту цибулю, але на сьогодні виробники змушені їх знизити. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Так, вартість ріпчастої цибулі опустилася до 23-26 грн/кг, що в середньому на 10% дешевше ніж тижнем раніше.

Читайте також:

"Основною причиною ситуації, що склалася, стало різке падіння продажів у цьому сегменті. Минулого тижня більшість оптових компаній скоротили закупівлі ріпчастої цибулі, вважаючи підвищення відпускних цін у цьому сегменті необґрунтованим", - йдеться в повідомленні.

На думку експертів, ще однією причиною понижувального цінового тренду в цьому сегменті стала якість цибулі, яка почала стрімко погіршуватися через постійні перебої з електроенергією.

Читайте також:

Більшість виробників ухвалили рішення знизити відпускні ціни, щоб швидше продати наявні обсяги продукції та не витрачатися на подальше зберігання, яке цього сезону обходиться українським фермерам дуже дорого.

Незважаючи на падіння вартості, зараз ріпчаста цибуля в Україні пропонується до продажу в середньому в 2,6 раза дорожче ніж за аналогічний період минулого року. При цьому не виключено, що відпускні ціни в цьому сегменті можуть швидко зрости, особливо у весняний період.

Раніше ми писали, що за 11 місяців війни вартість борщу в Україні зросла на 21,22%.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK