Ціни на полуницю різко пішли вниз: скільки заплатимо за ягоду

Цього тижня середні ціни на суницю садову почали стрімко знижуватися в південних та центральних регіонах країни.
Ціни на полуницю різко пішли вниз: скільки заплатимо за ягоду
Ілюстративне фото / Getty Images

На українському ринку стрімко збільшується пропозиція суниці садової (полуниці), що провокує різке зниження відпускних цін у даному сегменті. Про це повідомили аналітики EastFruit. 

Читайте також:

Зазначається, що минулого тижня середні оптові ціни на суницю садову в Україні не опускалися нижче 60-85 грн/кг, але вже цього тижня вони почали стрімко знижуватися в південних та центральних регіонах країни.

Так, наразі виробники полуниці вже пропонують до продажу цю ягоду за ціною 30-65 грн/кг, що в середньому на 36% дешевше, ніж тижнем раніше.

Як пояснили експерти, виробники змушені знижувати ціни в цьому сегменті через стрімке збільшення пропозиції суниці садової з місцевих господарств. При цьому попит на ягоди залишається досить стриманим. Більшість операторів ринку відзначають досить великий відсоток некондиційної ягоди цього сезону.

Читайте також:

Аналітики додали, що на сьогодні вартість полуниці в Україні вже в середньому на 37% нижча, ніж в аналогічний період минулого року. Водночас ключові гравці ринку не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті вже з наступного тижня.

Раніше ми писали, що в травні ціни на охолоджену свинину на полицях супермаркетів в Україні продовжили підвищення, проте меншими темпами, ніж місяцем раніше.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK