Українцям влаштують «солодке життя»: Кабмін заборонив експорт цукру до ЄС

М'ясо птиці поки що можна вивозити.
Українцям влаштують «солодке життя»: Кабмін заборонив експорт цукру до ЄС
Myriam Zilles / unsplash.com

Уряд зупинив експорт українського цукру до ЄС до кінця року. Новим рішенням уряд вніс зміни до постанови, яка регулює експорт окремих товарів до держав-членів ЄС на 2024 рік.

Про це пише «Економічна правда» з посиланням на документ, який опинився у їхньому розпорядженні.

Читайте також:

«Так, квота на експорт цукру до ЄС становить нуль, тобто експорт буде заборонено з моменту опублікування постанови. Раніше асоціація "Укрцукор" звернулася до уряду з таким проханням, адже українські експортери вже досягли граничного обсягу експорту на цей рік, який передбачено рішенням ЄС», – пише видання.

Крім того, згідно з постановою уряду, встановлюються квоти на 2024 рік на експорт до ЄС м'яса та субпродуктів із птиці на рівні 132,3 тис. тонн, зокрема м'яса та субпродуктів індиків на рівні 3,7 тис. тонн.

Видання зазначає, що квота з боку ЄС для України становитиме 137 тис тонн для м'яса птиці, тому своєю постановою уряд погодив українське регулювання з європейськими обмеженнями.

Раніше ми писали про те, що експорт цукру до ЄС різко зріс, але ціна трохи знизилася, тому експерти пропонують шукати нові ринки.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK