Станом на травень 2024 року співвідношення добровольців та мобілізованих, які прийшли до української армії, становить 1 до 3. Про це на конференції "Міноборони і партнерство з громадськістю: співпраця, досягнення, виклики" повідомила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.
Читайте також: Чи мають право працівники ТЦК затримувати військовозобов'язаних: пояснення нардепа
Вона акцентувала на важливості кадрової політики стратегії, яка передбачає призначення військовослужбовців на посади відповідно до їхньої фаховості та компетенції.
За словами заступниці міністра, наразі впроваджуються системні зміни в Силах оборони, а також створюється нова система кадрової політики та розвивається мережа рекрутингових центрів. Їх налічується вже 22, цього тижня заплановано відкриття ще трьох.
Читайте також: Чи можна показати "Резерв+" замість військово-облікового документа: роз'яснення Міноборони
"Результати вражають. Станом на травень співвідношення добровольців та мобілізованих, які прийшли до армії, складає 1 до 3. Це говорить, що в нас залишається потенціал захищати Україну", - розповіла Калмикова.
Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко зазначила, що підвищення ефективності цих процесів вдалося досягти, зокрема, і завдяки цифровізації розвитку ЗСУ.
Читайте також: В Офісі Генпрокурора назвали кількість засуджених, які поступили на службу в ЗСУ
"Цифровізація армії може допомогти нам досягти технологічної переваги над ворогом 10:1. Завдяки застосунку "Резерв+", яким скористалися понад 1 400 000 громадян, ми побачили, що цифровізація - це вже не тренд, це вимога нашого суспільства. На черзі запуск застосунку для військових "Армія+", який спростить бюрократичні процеси у війську", - додала Черногоренко.
Раніше ми писали, що в Міноборони відповіли на ключові питання про "Резерв+".