Німецький технологічний концерн Siemens вирішив залишити ринок Росії через вторгнення в Україну. Компанія розпочала процедуру припинення своєї виробничої діяльності. Про це говориться в заяві Siemens.

Зазначається, що після початку війни в Україні конгломерат призупинив нові операції та міжнародні поставки в РФ і Білорусь.

Головний виконавчий директор Siemens Роланд Буш заявив, що компанія засуджує війну в Україні та вирішила провести впорядкований процес, щоб згорнути промислову діяльність у Росії.

Читайте також: Незважаючи на гучні заяви: Які компанії досі залишаються на ринку РФ

"Це було непростим рішенням, враховуючи наш обов'язок дбати про наших співробітників та давні стосунки з клієнтами на ринку, на якому ми працюємо вже майже 170 років. Ми оцінюємо вплив на наших людей та продовжуватимемо підтримувати їх у міру наших можливостей. Водночас ми надаємо гуманітарну допомогу нашим колегам та народу України й підтримуємо міжнародне співтовариство в заклику до миру", - додав Буш.

Нагадаємо, фінська телекомунікаційна компанія Nokia оголосила, що повністю йде з ринку Росії. Водночас Nokia готова підтримувати працездатність телекомунікаційних мереж РФ, щоб забезпечити росіянам доступ в інтернет.