У пункті пропуску "Грушів", що на українсько-польському кордоні, вилучили позашляховики, які намагалися обманом ввезти в Україну як гуманітарну допомогу. Про це повідомили в ДПСУ.
Читайте також: Ввезення авто без сплати митних платежів: в Україні виявили ще одну незаконну схему
Як розповіли у відомстві, два автомобілі Volkswagen Tiguan 2018 та 2019 років випуску на лафеті ввозив в Україну 30-річний уродженець Київської області. На контроль він надав документи, згідно з якими автівки переміщувалися як гуманітарна допомога для одного з благодійних фондів.
"Оперативні співробітники Львівського прикордонного загону ініціювали додаткову перевірку, під час якої прикордонники спільно з працівниками митниці встановили, що отримувач не очікує таку "гуманітарну допомогу", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: Махінації з розмитненням авто: 6 митників із Львівщини отримали підозри
Представники митниці вилучили автомобілі.
Раніше ми писали, що прикордонники припинили спробу незаконного ввезення в Україну товару під виглядом гуманітарної допомоги.