За пів року в Україні було зареєстровано 21,2 тис. уживаних легкових автомобілів із США. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року попит на "американців" із пробігом збільшився вдвічі, повідомляє Укравтопром.

Читайте також: Які легковики користуються популярністю в приватному та корпоративному секторах авторинку

"Отже, 19% вживаних авто, що із січня по червень перейшли на українські номери, були з США", - йдеться в повідомленні.

Найбільша частка з цієї кількості (47%) - машини з бензиновими двигунами. Більше третини (34%) - електромобілі. Гібридним та авто з ГБО належить по 7%. Решту цього сегменту авторинку охопили дизельні авто.

Читайте також: Українці кинулися скуповувати нові BMW: встановлено новий рекорд

У топ-5 уживаних авто, виготовлених у США, потрапили:

  1. Tesla Model 3 - 2330 од.
  2. Tesla Model Y - 1770 од.
  3. Ford Escape - 1437 од.
  4. Jeep Cherokee - 1346 од.
  5. Volkswagen Passat - 1271 од.

Читайте також: Українці стали частіше купувати гібриди: названо найпопулярніші моделі

При цьому середній вік "американців" із пробігом, які цього року поповнили український автопарк, становить 6 років.

Раніше ми писали, що впродовж І півріччя 2024 року український автопарк поповнили понад 24,4 тис. од. автотранспорту на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 94% більше, ніж торік. Найбільше електрокарів купували у Львівській області.