Автоматичне відкриття ФОП знову запрацювало на порталі "Дія". Тепер українці знову користуватимуться  найшвидшим відкриттям бізнесу у світі онлайн.

Про це повідомляє Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Читайте також: Непрацюючі реєстри: у Мін'юсті розповіли, як закрити ФОП після масованої кібератаки

Він зазначив, що поступово важливі послуги повертаються на портал «Дія» і закликав стежити за новинами міністерства, щоб бути в курсі. А відкриття ФОП онлайн є важливим кроком у поновленні роботи застосунку.

«Послугу повністю автоматизовано без участі людини. Подаєте заяву, система опрацьовує її за кілька секунд — і ви отримуєте результат. Просто як викликати таксі», - наголосив Михайло Федоров.

Раніше ми писали про те, що відновлено роботу всіх основних сервісів порталу Єдиного державного реєстру (ЄДР) після масштабної російської кібератаки на Україну.