Компенсація від Червоного Хреста: Хто може отримати кошти

Компенсацію можуть отримати власники житлових приміщень, які безоплатно розміщують у них внутрішньо переміщених осіб.
Компенсація від Червоного Хреста: Хто може отримати кошти
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Українці, які надали притулок переселенцям, можуть отримати компенсацію від Товариства Червоного Хреста України. Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

Читайте також:

Фінансова допомога надається в рамках співпраці між Міністерством розвитку громад та територій України, Міжнародною Федерацією Червоного Хреста, Червоного Півмісяця та ТЧХУ.

Зазначається, що компенсацію можуть отримати власники житлових приміщень, які безоплатно розміщують у них внутрішньо переміщених осіб (гість повинен мати статус ВПО).

Розмір компенсації становить 14,77 грн за особу на добу, 450 грн за особу на місяць. Кошти будуть перераховані переказом на банківський рахунок через платіжну систему PrivatMoney.

Як отримати компенсацію:

  • зареєструвати своє житло на сайті: https://prykhystok.gov.ua/, не пізніше наступного дня подати заяву до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), вказавши ім'я та по батькові кожного з розміщених осіб та додаючи копії документів, що засвідчують їхні особи;
  • у день припинення розміщення внутрішньо переміщеної особи або зміни їхньої кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, що проживають;
  • звернутися до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням житлового приміщення для отримання грошової допомоги.

Раніше ми писали, що українці, які постраждали від війни, можуть отримати нову фінансову допомогу. Її надасть Червоний Хрест.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK