Що буде з пенсією в разі зникнення людини - відповідь ПФУ

Чи зберігається за зниклою безвісти людиною виплата пенсії, розповіли в Пенсійному фонді.
Що буде з пенсією в разі зникнення людини - відповідь ПФУ
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Якщо пенсіонер зник безвісти за особливих обставин, виплата пенсії припиняється. Про це повідомила пресслужба Пенсійного фонду України в Telegram.

Читайте також:

Зазначається, що особа набуває статусу зниклої безвісти з моменту внесення про неї відомостей, що містяться в заяві про факт зникнення, до Єдиного реєстру осіб, які зникли безвісти за особливих обставин.

"Після встановлення пенсіонеру статусу особи, яка зникла безвісти за особливих обставин, виплата пенсії припиняється. Виплата пенсії поновлюється після особистого звернення такої особи до органів ПФУ", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

У відомстві додали, що правовий статус осіб, які зникли безвісти за особливих обставин, визначає Закон України "Про правовий статус осіб, які зникли безвісти за особливих обставин".

"Згідно зі статтею 47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсія виплачується пенсіонеру за місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України. Враховуючи Закон України "Про правовий статус осіб, які зникли безвісти за особливих обставин", особа, яка зникла безвісти, є фізичною особою, стосовно якої протягом певного часу немає відомостей про її місцезнаходження", - пояснили в Пенсійному фонді.

Публикация ПФУ в Telegram
Публикация ПФУ в Telegram

Раніше ми писали, що громадяни, які виїхали з України через війну, можуть отримувати пенсію й за кордоном. Але лише в тому разі, якщо до війни вони отримували виплати через установи банків.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK