У ПФУ розповіли, як подати заяву про перерахунок пенсії під час воєнного стану

Заяву про призначення пенсії, її перерахунок та необхідні документи можна подати в електронній формі.
У ПФУ розповіли, як подати заяву про перерахунок пенсії під час воєнного стану
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Під час воєнного стану Пенсійний фонд України запровадив екстериторіальний принцип обслуговування громадян. Таким чином заяву про призначення або перерахунок пенсії можна подати до будь-якого сервісного центру обраного головного управління ПФУ. Про це повідомила в Telegram пресслужба відомства.

"Заяву про призначення або перерахунок пенсії разом із необхідними документами особа може подати до будь-якого сервісного центру обраного головного управління Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання особи або перебування на обліку як пенсіонера", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

У ПФУ наголосили, що заяву про призначення пенсії, її перерахунок та необхідні документи можна подати в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису через вебпортал електронних послуг Фонду.

Крім того, людина може сама обрати сервісний центр, де бажає отримати від фахівців Фонду консультацію, необхідні довідки, документи, або зробити це через особистий кабінет на вебпорталі Фонду.

Публикация ПФУ в Telegram
Публикация ПФУ в Telegram

Раніше ми писали, що в Україні пенсія виплачується щомісяця через відділення АТ "Укрпошта" чи банк. При цьому спосіб виплати пенсіонер обирає самостійно, а також може змінити його за власним бажанням, подавши заяву.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK