ПриватБанк почав виплачувати пенсії військовим пенсіонерам: Як оформити картку

Наразі військові пенсіонери можуть отримувати пенсію через ПриватБанк.
ПриватБанк почав виплачувати пенсії військовим пенсіонерам: Як оформити картку
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Державний ПриватБанк почав виплачувати пенсії та випускати пенсійні картки для військових пенсіонерів. Про це повідомила пресслужба фінустанови.

"ПриватБанк розпочав емісію пенсійних карток для військових пенсіонерів, які тепер згідно з новою редакцією Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених із військової служби, та деяких інших осіб" можуть отримувати пенсію безпосередньо через ПриватБанк та користуватися зручними сучасними послугами найбільшого державного банку", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Зазначається, що оформлення пенсійної картки займає лише кілька хвилин. Для цього військовим пенсіонерам потрібно лише один раз звернутися до найближчого відділення ПриватБанку з паспортом та кодом платника податків. Після відкриття картки треба підписати заяву на перерахування пенсії на картку банку. При цьому банк візьме на себе всі формальності з оформлення відповідних документів у Пенсійному фонді.

У пресслужбі додали, що нині за допомогою пенсійних карток ПриватБанку пенсію отримують понад 4 млн громадян України.

Раніше ми писали, що в Україні почалося фінансування пенсій за липень 2022 року згідно з затвердженим графіком.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK