Українці зможуть сплачувати внески на майбутню пенсію добровільно: Що відомо

Громадяни мають право самостійно визначити розмір страхових внесків, періодичність і строки їхньої сплати.
Українці зможуть сплачувати внески на майбутню пенсію добровільно: Що відомо
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Українці з 16 років зможуть добровільно сплачувати внески до Пенсійного фонду на майбутню пенсію та робити пенсійні внески за родичів. Про це йдеться на сайті партії "Слуга народу".

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №7649 щодо спрощення механізму участі в загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні.

Читайте також:

"Договір про добровільну сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування можна буде укласти в електронній формі через портал "Дія", використовуючи мобільний додаток "Дія" або вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України", - розповіла ініціаторка законопроєкту, народна депутатка "Слуги народу" Леся Забуранна.

Вона зазначила, що до того ж громадяни мають право самостійно визначити розмір страхових внесків, періодичність і строки їхньої сплати

Читайте також:

Крім того, юридична або фізична особа може зробити персоналізований благодійний внесок (адресований визначеному нею пенсіонерові).

Як пояснила Забуранна, 70% такого внеску спрямовується для виплати цьому пенсіонерові в обраний ним спосіб, передбачений законом для виплати пенсій. Знеособлені благодійні внески та 30% персоналізованих благодійних внесків є коштами ПФУ.

Раніше ми писали, що українці, які брали участь у бойових діях, мають право на достроковий вихід на пенсію.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK