У ПФУ роз'яснили, чи виплачується пенсія при виїзді за кордон на ПМП

Порядок виплати пенсій при виїзді за кордон визначено статтями 47, 51 Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
У ПФУ роз'яснили, чи виплачується пенсія при виїзді за кордон на ПМП
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Під час перебування пенсіонера за кордоном пенсія виплачується в тому разі, якщо це передбачено міжнародними договорами України. Про це повідомила пресслужба Пенсійного фонду в Telegram.

Читайте також:

Як пояснили в ПФУ, у разі виїзду пенсіонера за кордон на постійне місце проживання пенсія, призначена в Україні, може бути виплачена за шість місяців наперед перед від'їздом за заявою з наступного місяця після зняття з обліку за місцем постійного проживання.

"Відповідно до закону пенсія в Україні виплачується в грошовій формі щомісяця до 25 числа через відділення АТ "Укрпошта" або через банк за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України", - йдеться в повідомленні.

Публікація ПФУ в Telegram
Публікація ПФУ в Telegram

Раніше ми писали, що українці, які отримували пенсії через АТ "Укрпошта" і тимчасово змінили фактичне місце проживання, можуть отримувати пенсії за новим місцем перебування через платіжну систему "Швидка копійка" АТ "Ощадбанк" або через внутрішні перекази Укрпошти.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK