Прийом заявок на виплату допомоги від міжнародних організацій призупинили: Названа причина

Прийом заявок буде відновлено після підтвердження готовності фінансової підтримки з боку міжнародних організацій.
Прийом заявок на виплату допомоги від міжнародних організацій призупинили: Названа причина
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Наразі громадяни України подали понад 10 млн заявок на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій. У зв'язку з цим тимчасово припиняється збір заявок на платформі "єДопомога" для їхнього детального опрацювання та передачі за запитом для подальших виплат, повідомили в Мінсоцполітики.

"На жаль, ресурси міжнародних організацій обмежені, саме тому Мінсоцполітики докладає максимальних зусиль задля збільшення кількості міжнародних організацій, що можуть надати грошову допомогу українцям, які постраждали від війни", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Зазначається, що прийом заявок буде відновлено після підтвердження готовності фінансової підтримки з боку міжнародних організацій.

Для заявників, що допустили помилку в раніше поданих заявках, залишається можливість переподати заяву через платформу "єДопомога". Для цього потрібно натиснути "Перевірити статус заявки", заповнити персональні дані та перевірити статус - за потреби натиснути "Відізвати та подати нову заявку".

Раніше ми писали, що Міністерство соціальної політики України передало Всесвітній продовольчій програмі ООН черговий список заяв на виплату грошової допомоги.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK