Українців закликали економити енергоресурси та своєчасно оплачувати комунальні послуги

Завдяки роботі атомних електростанцій Україна має достатній ресурс для забезпечення країни електроенергією.
Українців закликали економити енергоресурси та своєчасно оплачувати комунальні послуги
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль / t.me/Denys_Smyhal

Цей опалювальний сезон буде найскладнішим в історії України, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 4 жовтня.

Читайте також:

Він зазначив, що завдяки роботі атомних електростанцій Україна має достатній ресурс для забезпечення країни електроенергією. Інтеграція до європейської енергосистеми ENTSO-E також дозволяє Україні в разі потреби отримати допомогу від європейських партнерів.

"Без Запорізької АЕС енергосистема України в зимовий період працюватиме з максимальним навантаженням. Але кожен із нас може зробити свій внесок в енергетичну стійкість держави. Наприклад, максимально змістити побутове та промислове споживання електроенергії на нічні години. Такі прості речі дають величезний сумарний ефект і допомагають країні з найменшими втратами пройти складний зимовий період", - сказав прем'єр.

Читайте також:

За його словами, також дуже важливо вчасно сплачувати за отримані комунальні послуги - за світло, газ, тепло, воду. У разі несплати населенням це вимушено буде компенсувати бюджет, відволікаючи фінансовий ресурс від підтримки ЗСУ.

"Наша країна не раз демонструвала єдність, тому економія енергоресурсів цієї зими так само внесок кожного українця в перемогу над ворогом", - наголосив Шмигаль.

Раніше ми писали, що жителям звільнених територій, а також регіонів, де немає централізованого теплопостачання, стане легше запастися альтернативним видом опалення.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK