Українцям розповіли, якою буде компенсація за зруйноване житло

Нині російські окупанти зруйнували або пошкодили понад 19 млн кв. м житла.
Українцям розповіли, якою буде компенсація за зруйноване житло
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У проєкті бюджету на 2023 рік будуть передбачені фінанси та механізми, за допомогою яких люди зможуть скористатися компенсацією за зруйноване або пошкоджене під час війни житло, не чекаючи репарацій від РФ. Про це повідомила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

Читайте також:

"Ми ділимо житло на зруйноване, яке не підлягає відновленню і таке, яке можна відремонтувати. За зруйноване житло люди зможуть отримати компенсацію у вигляді віртуальних грошей на придбання нового. Не важливо, де було зруйновано будинок чи квартиру, людина зможе обрати будь-який населений пункт України, де вона хоче жити. Не забуваємо, що в нас понад 1000 релокованих підприємств. Тому люди захочуть обрати житло там, де вони працюють. Вони матимуть максимальну свободу у виборі житла", - розповіла Шуляк.

Вона додала, що нині російські окупанти зруйнували або пошкодили понад 19 млн кв. м житла. У "Дію" вже подано 267 тис. заявок.

За словами Шуляк, кожна людина, яка залишилася без домівки, зможе отримати грошову компенсацію.

Раніше ми писали, що Україна розраховує отримати від Росії не менше 300 млрд доларів США репарацій за збитки, завдані внаслідок повномасштабної війни.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK