Де не буде світла 3 листопада: В "Укренерго" повідомили деталі відключень

Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.
Де не буде світла 3 листопада: В "Укренерго" повідомили деталі відключень
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У четвер, 3 листопада, диспетчерський центр НЕК "Укренерго" надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання. Про це повідомили в компанії.

Графіки аварійних відключень (ГАВ) продовжують діяти в Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. Обмеження електропостачання стосуються всіх категорій споживачів.

Читайте також:

При цьому графіки погодинних відключень (ГПВ) діють у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях.

"У цьому форматі надати інформацію стосовно термінів відключень саме вашої вулиці або району - обов’язок місцевого оператора розподільчих мереж (обленерго)", - йдеться в повідомленні.

У НЕК нагадали, що обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

Публікація НЕК "Укренерго" у Facebook
Публікація НЕК "Укренерго" у Facebook

Раніше ми писали, що в Україні наразі є два режими відключення електроенергії для споживачів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK