Ситуація в енергосистемі ускладнилася: Де в Україні запровадили екстрені відключення світла

Через нові пошкодження в електромережах ситуація в енергосистемі України ускладнилась.
Ситуація в енергосистемі ускладнилася: Де в Україні запровадили екстрені відключення світла
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Сьогодні вночі, 11 листопада, росіяни знову вдарили по енергетичній інфраструктурі України. Через пошкодження в електромережах ситуація в енергосистемі ускладнилася. Про це повідомила пресслужба НЕК "Укренерго" у Facebook.

Читайте також:

Зазначається, що наразі додатково застосовано екстрені аварійні відключення світла в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях. Це необхідно для підтримки стабільної роботи енергосистеми.

Уночі та вранці вже були застосовані екстрені відключення в Сумській, Харківській та Полтавській областях. Вони припинені, і продовжують діяти планові відключення.

Читайте також:

При цьому в інших регіонах України продовжують діяти планові відключення електроенергії.

У компанії додали, що поточна ситуація в енергосистемі може змінюватися, особливо під час вечірнього піку споживання електроенергії.

"Тимчасові контрольовані обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути технологічних аварій через перевантаження", - пояснили в НЕК.

Публікація НЕК "Укренерго" у Facebook
Публікація НЕК "Укренерго" у Facebook

Раніше ми писали, що 11 листопада в Києві застосовуються екстрені відключення світла за розпорядженням НЕК "Укренерго". Стабілізаційні графіки нині не діють.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK