Що загрожує чоловікам-переселенцям, які не стали на облік - військком

Якщо військовозобов'язаний не має довідки з військкомату, то низка адміністративних послуг для нього буде недоступною.
Що загрожує чоловікам-переселенцям, які не стали на облік - військком
Ілюстративне фото / EPA/UPG

Усі військовозобов'язані в Україні зобов'язані дотримуватися Правил військового обліку. У них зазначено, що при зміні місця проживання військовозобов'язані та резервісти повинні повідомити про це та стати на військовий облік.

Про це розповів в інтерв'ю ТСН начальник Львівського обласного центру комплектування, полковник Олександр Тищенко.

Читайте також:

За його словами, якщо військовозобов'язаний не стає на облік і не має довідки зі свого територіального центру комплектування, то низка адміністративних послуг для нього буде недоступною.

"Це не обмеження, а встановлений законом порядок надання адміністративних послуг. Для прикладу: реєстрація або розірвання шлюбу, реєстрація місця проживання, продаж нерухомого майна та інші послуги, де необхідно надати довідку зі свого територіального центру комплектування та соціальної підтримки", - пояснив Тищенко.

Читайте також:

Він додав, що в разі влаштування на роботу теж потрібно мати військово-обліковий документ або документ, який його замінює.

Зазначається, що порушення Правил військового обліку тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 510-850 грн за перше порушення і від 850 до 1700 грн за повторне порушення.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів України продовжив на один місяць дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK