Що робити, якщо через відключення світла пасажир запізнився на поїзд - УЗ

Якщо через проблеми зі світлом людина спізнилася на поїзд, вона має два виходи із ситуації.
Що робити, якщо через відключення світла пасажир запізнився на поїзд - УЗ
Ілюстративне фото / EPA/UPG

Унаслідок масованих ракетних атак в Україні виникла складна ситуація з електроенергією. Через перебої зі світлом деякі поїзди затримуються, а пасажири можуть не встигнути на свій рейс.

Читайте також:

Однак якщо через проблеми зі світлом людина спізнилася на потяг, вона може або вирушити наступним рейсом, або повернути вартість квитка. Про це в ефірі телемарафону розповів керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

"Алгоритм такий. Усі напрямки будуть здійснюватися, тому якщо їхати критично потрібно, ми рекомендуємо їхати на вокзали й запастися терпінням, оскільки навіть із затримкою ми відправлятимемо. Якщо через знеструмлене метро запізнилися або не встигли на пересадку на свій поїзд, то ми зараз дозволяємо з тим квитком сісти на будь-який наступний потяг того самого напрямку", - пояснив він.

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / EPA/UPG

Як зазначив Перцовський, якщо пасажир захоче компенсацію, то в касі потрібно зробити позначку, що була затримка, і є право на повну компенсацію квитка.

Читайте також:

"У кожного є вибір, але повторюся, якщо їхати треба, то всі напрямки ми зберігаємо. Навіть там, де поїзди скасовуються, вони об'єднуються, і доїхати можна наступним поїздом", - додав керівник пасажирського напрямку УЗ.

Раніше ми писали, що Укрзалізниця повідомила про затримку десятків поїздів, деякі з них відстають від графіка на 12 годин.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK