Як отримати пенсії, субсидії та пільги в Україні: пояснення ПФУ

ПФУ пояснив, як в умовах війни отримати пенсії, субсидії та пільги.
Як отримати пенсії, субсидії та пільги в Україні: пояснення ПФУ
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В умовах воєнного стану Пенсійний фонд України забезпечує можливість отримання всіх виплат. Як отримати пенсії, житлові субсидії та пільги, розповіли в ПФУ.

Якщо пенсія та/або субсидія виплачуються через банк

Читайте також:

"Незалежно від того, де ви перебуваєте: на тимчасово окупованій території, на території, де ведуться активні бойові дії, або тимчасово виїхали в безпечне місце, кошти надійдуть на ваш рахунок своєчасно (у визначену дату виплати)", - йдеться в повідомленні.

Якщо отримували пенсію та/або субсидію через АТ "Укрпошта"

Якщо людина перебуває за місцем постійного проживання, потрібно очікувати виплату вдома або отримати її в поштовому відділенні (з урахуванням встановленої дати виплати та згідно з графіком роботи поштового відділення).

Читайте також:

Якщо людина перебувала або перебуває на тимчасово окупованій території або на території, де ведуться активні бойові дії, і протягом певного часу АТ "Укрпошта" не мало можливості доставляти пенсію, кошти можна отримати, коли це стане можливим і безпечним: або з рахунку, відкритого ПФУ в АТ "Ощадбанк", або у листоноші.

Щоб отримати кошти з рахунку, потрібно особисто звернутися до Ощадбанку для укладення з ним договору банківського рахунку. Якщо ж хочеться продовжувати отримувати пенсію через Укрпошту, слід звернутися до будь-якого сервісного центру головного управління Фонду або до сільського, селищного, міського голови.

Читайте також:

Якщо людина тимчасово виїхала в інший населений пункт України, можна отримати свої виплати у відділенні поштового зв'язку або з доставкою додому за тимчасовим місцезнаходженням поштовим переказом, або в Ощадбанку через послугу "Швидка копійка". Для повідомлення про своє бажання отримати кошти в такий спосіб достатньо звернутися до сервісного центру головного управління ПФУ.

Якщо людина тимчасово виїхала за межі України, можна отримати свої виплати після повернення або раніше - у разі переведення виплат на банківський рахунок. Заяву про зміну способу виплати можна подати через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Раніше ми писали, що фінансування пенсій за листопад завершено. На виплати спрямували 50,9 млрд грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK