Що потрібно знати українським біженцям, аби вберегтися від торгівлі людьми

Українцям за кордоном дали важливі поради, які допоможуть залишатися в безпеці.
Що потрібно знати українським біженцям, аби вберегтися від торгівлі людьми
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Громадяни, які виїхали з України, перебувають у зоні особливого інтересу злочинних організацій, зокрема, торговців людьми. У Мінреінтеграції дали важливі поради для українців за кордоном, які допоможуть бути обізнаними та залишатися в безпеці.

Читайте також:

Що рекомендують українцям:

  1. Не довіряйте свої важливі документи нікому, крім уповноважених осіб: поліції, прикордонників, співробітників посольств чи консульств, які мають відповідні посвідчення особи.
  2. Завантажте мобільний застосунок "Дія" на свій смартфон, щоб отримати доступ до електронних копій вашого паспорта, водійського посвідчення, студентського квитка, закордонного паспорта.
  3. Зробіть копії важливих документів і тримайте їх окремо від оригіналів. Збережіть відскановані копії у своїй електронній пошті або у хмарному сховищі.
  4. Користуйтеся тільки офіційними джерелами інформації. Багато країн підготували спеціальні сайти/вебсторінки для українців, а також започаткували гарячі лінії українською мовою. 
  5. Майте із собою контактні дані посольств і консульств України в країнах транзиту та призначення. 

Читайте також:

У разі втрати паспорта за кордоном або його вилучення насильно потрібно негайно звернутися до консульства України.

"Якщо вам загрожує небезпека і ви маєте доступ до телефону, зателефонуйте в місцеві служби екстреної допомоги, поліцію, на гарячу лінію з питань торгівлі людьми в країні перебування або в посольство України в цій країні", - йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що українці, які поїхали в Польщу після початку повномасштабної війни, можуть легально працювати там без спеціальних дозволів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK