В Україні проведуть індексацію пенсій: хто отримуватиме підвищені виплати

Індексація виплат торкнеться більш ніж 10 млн українців.
В Україні проведуть індексацію пенсій: хто отримуватиме підвищені виплати
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У 2023 році пенсії для українців знову будуть підвищені. Уже в березні Кабмін проведе індексацію пенсій на 20%. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Читайте також:

За його словами, під індексацію підпадатимуть усі категорії, визначені в Законі "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Індексація виплат торкнеться більш ніж 10 млн українців.

"За дорученням Президента України ми робимо індексацію пенсій, попри те, що законом України про державний бюджет на 2023 рік така індексація не є обов'язковою", - сказав Шмигаль.

Читайте також:

Він зазначив, що цього року уряд вирішив зберегти всі доплати до пенсії за віком. Пенсіонери віком понад 80 років продовжать отримувати щомісячну доплату в 500 грн. Для пенсіонерів віком 75-80 років ця доплата становить до 400 грн на місяць, а для пенсіонерів 70-75 років - до 300 грн.

Прем'єр-міністр додав, що у 2023 році держава планує витратити на пенсійне забезпечення понад 700 млрд грн.

Раніше ми писали, що громадяни України, які виїхали за кордон і досягли там пенсійного віку, можуть оформити пенсію дистанційно за допомогою вебпорталу електронних послуг ПФУ.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK