Українцям дозволили продавати авто разом із номерними знаками держреєстрації

Що змінилося для автовласників із травня 2023 року.
Українцям дозволили продавати авто разом із номерними знаками держреєстрації
Ілюстративне фото / Getty Images

В Україні відтепер можна продати автомобіль разом із номерними знаками державної реєстрації. 11 травня набули чинності зміни, затверджені Кабінетом Міністрів у постанові №454. Про це повідомили в Головному сервісному центрі МВС.

"Під час перереєстрації транспортних засобів у зв'язку зі зміною їх власників можна залишити наявні закріплені за транспортними засобами номерні знаки за бажанням покупців таких транспортних засобів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Як розповіли у відомстві, тепер при укладенні договору купівлі-продажу та при перереєстрації транспортного засобу в сервісному центрі МВС можна передати безоплатно номерні знаки від попереднього власника новому власнику, окрім номерних знаків із відповідною комбінацією цифр та індивідуальних номерних знаків.

При цьому номерні знаки з відповідною комбінацією цифр - платні номерні знаки державної реєстрації - можна передавати лише за умови оплати їхньої вартості покупцем. Крім передачі такого номерного знака між родичами: іншому з подружжя, батькам, дітям.

Читайте також:

"Такі зміни зокрема вносяться і для того, аби в майбутньому при укладанні договору купівлі-продажу самостійно через застосунок "Дія" або через Електронний кабінет водія була опція купити авто разом із номерним знаком державної реєстрації", - пояснили в МВС.

Раніше ми писали, що в Україні існує перелік підстав для відмови у виготовленні комплекту індивідуальних номерних знаків. Тепер під заборону потрапляють літери Z і V, використання яких має натяк на символіку окупантів.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK