Підготовка до можливих відключень світла: що має зробити кожен українець

Незважаючи на відсутність масових відключень світла, українцям радять усе ж таки підготуватися до перебоїв з електроенергією.
Підготовка до можливих відключень світла: що має зробити кожен українець
Ілюстративне фото / Getty Images

Українцям рекомендують підготуватися до можливих відключень електроенергії через ракетні атаки РФ. Громадяни можуть утеплити будинки, перевірити справність генераторів, зробити запаси води. Про це розповів голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

Читайте також:

"Треба готуватися до гіршого, а сподіватися на краще. Ми знаємо, що ворог може зробити. Ми знаємо, що нам робити в тій чи іншій ситуації. Ми готові. І ми також маємо певні поради для населення: утеплити приміщення, якщо є така можливість. Якщо є генератор, павербанк, перевірити його працездатність. Зробити запас питної та технічної води. Перевірити, де у вас найближчий "Пункт незламності", - заявив Кудрицький.

Також він нагадав про необхідність ощадливо споживати електроенергію в найхолодніші місяці року - з листопада по березень. 

Читайте також:

"Ощадливе споживання, окрім того, що дає можливість долучитися до цієї "енергетичної битви" з ворогом, воно ще має таку приємну властивість - сильно знижує суми в платіжках. Ми всі можемо зробити свій внесок, пам'ятаючи про правила ощадливого споживання", - зазначив голова "Укренерго".

Він закликав українців не вмикати енергоємні прилади в ранкові та вечірні години, коли навантаження на енергосистему найбільше.

Читайте також:

"Ці прості речі можна зробити замість того, щоб очікувати: чи будуть обстріли, чи не будуть. Давайте краще підготуємось", - додав Кудрицький.

Раніше ми писали, які речі потрібно підготувати на випадок вимкнення електроенергії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK