Субсидії на опалювальний сезон 2023-2024: кому нарахують автоматично

Кому субсидію подовжать автоматично.
Субсидії на опалювальний сезон 2023-2024: кому нарахують автоматично
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 1 жовтня в Україні житлову субсидію буде розраховано на опалювальний період 2023-2024 років. Кому не потрібно звертатися за нарахуванням допомоги, розповіли в Пенсійному фонді.

Читайте також:

Домогосподарствам, яким було визначено право на житлову субсидію у вересні 2023 року, зокрема тим, у кого розмір житлової субсидії становив 0,00 грн, органами Пенсійного фонду в жовтні буде проведено розрахунок розміру житлової субсидії на опалювальний сезон без необхідності звертатися за нею.

Право таких домогосподарств на отримання житлової субсидії не переглядається, воно визначено в травні 2023 року на період до квітня 2024 року включно.

Читайте також:

Для проведення розрахунку житлової субсидії на опалювальний період доходи враховуються за І-ІІ квартали 2023 року відповідно до норм Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 22.07.2020 №632. 

При цьому під час розрахунку житлової субсидії на опалювальний період (з жовтня) розмір пенсійної виплати (як дохід) враховується за серпень 2023 року.

Читайте також:

Субсидія за жовтень

Розмір житлової субсидії за жовтень обчислюється з урахуванням тривалості опалювального періоду з 16 жовтня. Тобто послуга з опалення житлового приміщення розраховується на 16 днів незалежно від кількості днів, протягом яких ця послуга фактично надається.

Якщо раніше субсидію не отримували

Читайте також:

Якщо громадяни, які не отримували житлову субсидію влітку або яким було відмовлено в її призначенні на неопалювальний період, звернуться за її призначенням у період по 30 листопада 2023 року, житлову субсидію буде призначено з жовтня 2023 року.

Раніше ми писали, коли українцям можуть відмовити у призначенні субсидії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK