Субсидія в Україні: чи впливає продаж майна на призначення допомоги

Чи дадуть субсидію людям, які продали майно на суму понад 100 тис. грн.
Субсидія в Україні: чи впливає продаж майна на призначення допомоги
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У Пенсійному фонді України пояснили, як вплине продаж майна при призначенні субсидії на опалювальний сезон. Інформація оприлюднена на сайті ПФУ.

Читайте також:

Так, до фахівців ПФУ звернулися з питанням, як вплине продаж майна на суму понад 100 тисяч гривень (планується в листопаді-грудні 2023 року) при призначенні субсидії на опалювальний сезон 2023-2024 років.

"Для призначення житлової субсидії на опалювальний період з жовтня 2023 року враховуються доходи домогосподарства, отримані у І-ІІ кварталах 2023 року. Доходи за листопад-грудень 2023-го року будуть враховуватися при призначенні житлової субсидії в травні 2024 року", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

У ПФУ зазначили, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов'язаний протягом 30 календарних днів поінформувати орган Пенсійного фонду про виникнення обставин, що впливають на надання субсидії, зокрема про отримання ним або членом сім'ї особи зі складу домогосподарства одноразово доходу в сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (67 100 грн), за винятком:

  • цільової благодійної допомоги, що надається на здобуття освіти, отримання медичних послуг, подолання наслідків стихійного лиха, аварій, епідемій та епізоотій загальнодержавного або місцевого характеру, екологічних, техногенних та інших катастроф у місцевостях, оголошених зонами надзвичайної екологічної ситуації;
  • страхових виплат на медичну та соціальну допомогу;
  • спадщини у вигляді нерухомого майна або основної його частини;
  • гранту або стипендії на навчання.

Читайте також:

Раніше ми писали, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів №409 житлова субсидія призначається, виходячи з єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK