Українцям нададуть гроші на підготовку до зими: хто та скільки отримає

Малозабезпеченим сім'ям нададуть грошову допомогу.
Українцям нададуть гроші на підготовку до зими: хто та скільки отримає
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні малозабезпечені багатодітні сім'ї і малозабезпечені сім'ї з дітьми з інвалідністю, що проживають в зоні бойових дій, отримають кошти на "вінтеризацію" (підготовку до зими). Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

Читайте також:

Завдяки ухваленій урядом 1 грудня постанові стартував спільний проєкт Мінсоцполітики й Дитячого фонду ООН (UNICEF). У межах проєкту малозабезпечені багатодітні сім'ї та малозабезпечені сім'ї з дітьми з інвалідністю, які проживають у певних районах Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, визначених програмними документами UNICEF, отримають кошти на підготовку до зими.

Допомога надаватиметься на три місяці в розмірі 3600 гривень на місяць на кожного отримувача державної соціальної допомоги та додатково 6660 гривень на кожну дитину. 

Читайте також:

Орієнтовно проєкт охопить близько 5 тис. родин. Плановий обсяг проєкту - 333 млн грн.

"Реалізація проєкту дасть можливість надати фінансову допомогу тим, хто її критично потребує, не збільшивши навантаження на державний бюджет", - йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що в Україні отримувачі житлових субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK