В Україні вдосконалили порядок надання тимчасового житла ВПО: що змінилося

Перелік пріоритетності надання тимчасового житла ВПО доповнено новими категоріями.
В Україні вдосконалили порядок надання тимчасового житла ВПО: що змінилося
Ілюстративне фото / EPA/UPG

Кабінет Міністрів України удосконалив порядок надання ВПО житла для тимчасового проживання. Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

Читайте також:

Так, Кабмін вніс зміни до постанови від 29.04.2022 №495, якою затверджено Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Ухвалені зміни, зокрема, передбачають, що:

  1. Перелік пріоритетності надання тимчасового житла ВПО доповнено новими категоріями. Тепер туди входять, зокрема, сім'ї військовослужбовців із-поміж внутрішньо переміщених осіб; ВПО, які повторно перемістилися через збройну агресію РФ. А також ВПО з-поміж мешканців відповідної територіальної громади, яка здійснює забезпечення житловими приміщеннями із фонду, житло яких було зруйноване.
  2. Розширено можливості фінансування органами місцевого самоврядування (ОМС) фонду житла, призначеного для тимчасового проживання ВПО, поза межами їхньої юрисдикції. Тобто ОМС тих територій, з яких перемістилися ВПО, зможуть брати участь у розподілі житлового фонду у приймаючих громадах.
  3. Відтепер ВПО можуть стати на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, навіть за відсутності такого фонду на момент їхнього звернення.

Читайте також:

"Ухвалення цього рішення сприятиме ефективному обліку та наданню житла для тимчасового проживання внутрішніх переселенців", - йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України працює над формуванням переліку місць тимчасового проживання ВПО.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK