Українці можуть отримати нову грошову допомогу: кому виплатять понад 10 тис грн

В Україні стартує нова програма з гуманітарної підтримки громадян, які постраждали від війни.
Українці можуть отримати нову грошову допомогу: кому виплатять понад 10 тис грн
Ілюстративне фото / Getty Images

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та міжнародна організація ACTED розпочинають нову програму з гуманітарної підтримки постраждалого від війни населення. Можна отримати, зокрема, грошову допомогу. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Читайте також:

"Секретаріатом Кабміну зареєстровано проєкт міжнародної технічної допомоги «Консорціум Реагування: надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні (2023-2024)". Проєкт фінансується урядом США через Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) та реалізовується міжнародною неурядовою організацією ACTED в Україні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що проект орієнтований на ВПО та постраждалих від військового конфлікту осіб, які проживають на деокупованих, прифронтових і стабільних територіях України, а також на тимчасово окупованих територіях.

Читайте також:

Передбачається надання продовольчої допомоги, допомоги з відновлення житла, економічного відновлення, забезпечення водою, санітарією та гігієною.

Також передбачається надання багатоцільової грошової допомоги, яка становитиме 3600 гривень на особу на місяць і виплачуватиметься одним платежем у розмірі 10 800 гривень для покриття тримісячних потреб ВПО та постраждалих від конфлікту осіб.

Читайте також:

Проєкт триватиме до кінця цього року й діятиме в таких областях: Чернівецькій, Чернігівській, Черкаській, Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Кіровоградській, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Вінницькій, Волинській, Запорізькій, Закарпатській та Житомирській.

Раніше ми писали, що внутрішньо переміщені особи в Україні можуть отримати фінансову допомогу в розмірі 10 800 гривень від УВКБ ООН.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK