Жителі Києва отримають грошову допомогу до Дня Героїв Небесної Сотні: хто та скільки

Одноразову адресну матеріальну допомогу виплатять близько 400 жителям Києва, зокрема ВПО, які перебувають на обліку та фактично проживають у столиці.
Жителі Києва отримають грошову допомогу до Дня Героїв Небесної Сотні: хто та скільки
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Окремі категорії киян отримають матеріальну допомогу до Дня Героїв Небесної Сотні, який відзначають щороку 20 лютого. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Читайте також:

Так, згідно з відповідним розпорядженням міського голови одноразову адресну матеріальну допомогу виплатять близько 400 мешканцям Києва, зокрема внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають у столиці.

Допомогу в розмірі 2000 грн отримають:

  • кияни - члени сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі в Революції гідності, а також члени сімей осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові, виявлені під час Революції гідності;
  • непрацездатні кияни - постраждалі учасники Революції гідності, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни І та II груп через травми, контузії, каліцтва, захворювання, пов'язані з участю в Революції гідності.

Читайте також:

Допомогу в розмірі 1800 грн отримають кияни з переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тяжкі тілесні ушкодження та звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

У розмірі 1600 грн - кияни з переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості та звернулися по медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Читайте також:

У розмірі 1400 грн - кияни з переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали легкі тілесні ушкодження та звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Як зазначила Хонда, виплати здійснюватимуться за рахунок міської цільової програми "Підтримка киян - Захисників та Захисниць України" на 2023-2025 роки.

Читайте також:

Матеріальну допомогу, яку громадянин не отримав своєчасно через незалежні від нього причини, у разі його смерті виплатять членам сім'ї в порядку, передбаченому для виплати пенсій у зв'язку зі смертю отримувача.

Особам, які одночасно належать до кількох категорій, нададуть одну допомогу в більшому розмірі. Виплати не передбачені для тих, хто перебуває на повному державному утриманні.

Читайте також:

Хонда додала, що виплату одноразової адресної матеріальної допомоги проводитимуть:

  • особам, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення Києва та Головного управління Пенсійного фонду України в Києві;
  • особам із числа зазначених вище категорій - у разі звернення до кінця бюджетного року за умови набуття права на виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги на момент видання розпорядження про її виплату;
  • утримувачам "Муніципальної картки "Картка киянина" шляхом зарахування коштів на картковий рахунок, відкритий у банку-учаснику проєкту "Муніципальна картка "Картка киянина".

Раніше ми писали, що в Києві понад 31 тис. дітей-сиріт та осіб з інвалідністю будуть щомісяця отримувати адресну матеріальну допомогу з міського бюджету протягом 2024 року.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK